Skip to main content

Zapojte se

Máme zkušenosti a odvahu pouštět se do nových věcí, ale jen s Vaší podporou a společně dokážeme přinášet proměňující vliv Kristova evangelia do české společnosti.

Staňte se členem aliance

Rádi byste se aktivně podíleli na směřování ČEA a rozhodování o klíčových lidech a projektech? Má-li aliance být společným hlasem a místem štědrého sdílení inspirace a zdrojů, neobejde se bez silné základny svých členů.Vaším členstvím v ČEA se můžete identifikovat s evangelikálním proudem křesťanství a evangelikálními křesťany v ČR, kteří staví jasně na autoritě Písma a potřebě osobního vztahu s Kristem.

Kromě níže uvedených typů členství ČEA sdružuje také :

ČEA nabízí několik možných forem členství. Vyberte si tu nejvhodnější pro vás.

jednotlivec

sbor

organizace

Vstupte do klubu přátel ČEA

Líbí se vám, co aliance dělá a rádi byste nás pravidelně podporovali? Leží vám na srdci zakládání nových sborů, obnova církve, rozvoj nových vedoucích nebo další oblasti, do nichž jako ČEA investujeme? Potřebujeme vaši pomoc. Přidejte se do Klubu přátel ČEA a vaše partnerství a dary umožní měnit životy, vytvářet inovativní nástroje a platformy a tvořit inspirativní a podporující prostředí napříč českými církvemi. Slibujeme, že Vaše dary využijeme co nejefektivněji a vždy se dozvíte kde a jak díky Vám můžeme sloužit druhým.

Podpořte nás

Abychom mohli vytvářet prostředí dlouhodobé efektivní spolupráce, neobejdeme se bez Vaší podpory.

Sledujte naše sociální sítě a newsletter

Na sociálních sítích můžete sledovat žhavé novinky, zapojit se do diskuze nebo se nás na něco zeptat. V newsletteru najdete přehled aktualit a nadcházející události.

Přihlaste se k odběru newsletteru

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů
    Více o zpracování osobních údajů

    Naše zprávy budete moci číst díky našemu partnerství se SmartEmailing.