<a href='http://czech.m4europe.com'><strong>M4</strong><br />  Chceme vidět hnutí zakládání zdravých sborů, které dávají vzniknout dalším novým společenstvím učedníků Ježíše Krista.</a> <a href='http://ea.cz/clanky/214/detail'><strong>Nový výzkum ČEA</strong><br />  Jak vidíme své role nejen v církvi. Nový výzkum ČEA.</a> <a href='http://www.situcitelu.cz/'><strong>Síť křesťanských učitelů</strong><br />  usiluje o spojení evangelikálních křesťanů, kteří působí ve školách a posílení křesťanského vlivu v českém školství. Sdružuje především učitele, křesťany, kteří učí na různých typech základních a středních škol, křesťanské lektory, kteří  na školách působí a také křesťanské školy.</a> <a href='http://www.financni-kompas.cz'><strong>Finance Božím směrem</strong><br />  Křesťanský finanční Kompas je projekt zaměřený na rozvoj zdravého přístupu k financím a správcovství z křesťanského pohledu. Reaguje na potřebu jednotlivců i sborů, které tuto oblast vnímají jako stále důležitější. </a>
Fórum zakladatelů sborů 2019

Fórum zakladatelů sborů 2019

Zveme vás na další ročník Fóra zakladatelů sborů, jehož cílem je akcelerovat další zdravé zakládání sborů, sdílet zkušnosti napříč denominacemi a motivovat nové vedoucí k této službě. Fórum se bude konat 3. října 2019 od 10 do 16 hod ve sboru BJB Brno, Smetanova 20.

 

Life Church pořádá jednodenní seminář

Life Church pořádá jednodenní seminář

 Life Church v Praze Horních Počernicích pořádá na konci srpna jednodenní intenzivní seminář.

 

Křesťan za katedrou Praha 2019 - spuštěna registrace

Křesťan za katedrou Praha 2019 - spuštěna registrace

1.- 2. 11. 2019 zveme na konferenci Křesťan za katedrou v Praze.

Místem konání je opět Christian International School of Prague (CISP), Legerova 1878/5, Praha 2.

 

Křesťanská konference 2019 - 
Nový vítr do plachet

Křesťanská konference 2019 - Nový vítr do plachet

5. - 7. července v Praze

Draft Camp a Draft Camp Lady verze

Draft Camp a Draft Camp Lady verze

„Draft Camp“ a „Draft Camp Lady verze“ jsou zážitkové kempy určené pro mladé lidi ve věku 14-17 let. Hlavním cílem kempů je pomoci mladým lidem porozumět jejich povolání, zlepšit a upevnit jejich charakter a pomoci jim se připravit pro službu v církvi.