<a href='https://evangelikalniforum.cz/'><strong>Evangelikální fórum 2022</strong><br />  NOVÝ TERMÍN<br />5. - 7. října 2022</a> <a href='http://czech.m4europe.com'><strong>M4</strong><br />  Chceme vidět hnutí zakládání zdravých sborů, které dávají vzniknout dalším novým společenstvím učedníků Ježíše Krista.</a> <a href='http://ea.cz/clanky/214/detail'><strong>Nový výzkum ČEA</strong><br />  Jak vidíme své role nejen v církvi. Nový výzkum ČEA.</a> <a href='http://www.situcitelu.cz/'><strong>Síť křesťanských učitelů</strong><br />  usiluje o spojení evangelikálních křesťanů, kteří působí ve školách a posílení křesťanského vlivu v českém školství. Sdružuje především učitele, křesťany, kteří učí na různých typech základních a středních škol, křesťanské lektory, kteří  na školách působí a také křesťanské školy.</a> <a href='http://www.financni-kompas.cz'><strong>Finance Božím směrem</strong><br />  Křesťanský finanční Kompas je projekt zaměřený na rozvoj zdravého přístupu k financím a správcovství z křesťanského pohledu. Reaguje na potřebu jednotlivců i sborů, které tuto oblast vnímají jako stále důležitější. </a>
Projekt Komenský 2020

Projekt Komenský 2020

Dá-li Bůh a provoz našeho světa se zase rozběhne, poběží dál i projekt Komenský 2020 se svým tématem Porada o nápravě věcí lidských.

Tipy pro každodenní osobní setkávání s Bohem

Tipy pro každodenní osobní setkávání s Bohem

Mnoho z nás zápasí v běžných dnech našeho osobního i rodinného života o udržení pravidelných a zdravých duchovních návyků. Během času Coronavirové karantény je náš obvyklý rytmus života narušen, je v mnohém jiný. Není to příležitost, abychom si udělali čas i prostor a vybudovali si návyky, které by nás vedly k pravidelnému setkávání se s Bohem?

Biblická inspirace pro společné chvíle s dětmi

Biblická inspirace pro společné chvíle s dětmi

Milí rodiče, prarodiče, teto i strýčku!

Možná jste si všimli, že internet je plný inspirace a nápadů, jak se v současné době může církev scházet on-line. 
Na dalších řádcích vás chceme inspirovat ke chvílím stráveným společně s vašimi dětmi. 

Evangelikální fórum 2020

Evangelikální fórum 2020

Vážení přátelé, rádi bychom Vás pozvali na další ročník Evangelikálního fóra, které se tentokrát bude konat v termínu 11.-13. února 2020 v Praze. 


Tématem dalšího Fóra bude Víra v rozdělené společnosti a jeho hlavním řečníkem  Miroslav Volf, významný chorvatsko-americký teolog a autor, jehož kniha Odmítnout nebo obejmout byla vyhlášena jednou ze 100 nejvlivnějších knih 20. století. Téma Evangelia v rozdělené společnosti doplní přednáškou s názvem Hluboká církev a dalšími semináři. 

Alianční týden modliteb 2020 - Porada o nápravě

Alianční týden modliteb 2020 - Porada o nápravě

Modlitební průvodce Aliančního týdne modliteb 2020 vychází z myšlenek a života Jana Ámose Komenského, který zemřel právě před 350 lety. Zveme vás ke společným modlitbám církví a sborů 5.-12. ledna.