<a href='http://czech.m4europe.com'><strong>M4</strong><br />  Chceme vidět hnutí zakládání zdravých sborů, které dávají vzniknout dalším novým společenstvím učedníků Ježíše Krista.</a> <a href='http://ea.cz/clanky/214/detail'><strong>Nový výzkum ČEA</strong><br />  Jak vidíme své role nejen v církvi. Nový výzkum ČEA.</a> <a href='http://www.situcitelu.cz/'><strong>Síť křesťanských učitelů</strong><br />  usiluje o spojení evangelikálních křesťanů, kteří působí ve školách a posílení křesťanského vlivu v českém školství. Sdružuje především učitele, křesťany, kteří učí na různých typech základních a středních škol, křesťanské lektory, kteří  na školách působí a také křesťanské školy.</a> <a href='http://www.financni-kompas.cz'><strong>Finance Božím směrem</strong><br />  Křesťanský finanční Kompas je projekt zaměřený na rozvoj zdravého přístupu k financím a správcovství z křesťanského pohledu. Reaguje na potřebu jednotlivců i sborů, které tuto oblast vnímají jako stále důležitější. </a>
Life Church pořádá jednodenní seminář

Life Church pořádá jednodenní seminář

 Life Church v Praze Horních Počernicích pořádá na konci srpna jednodenní intenzivní seminář.

 

Křesťan za katedrou Praha 2019 - spuštěna registrace

Křesťan za katedrou Praha 2019 - spuštěna registrace

1.- 2. 11. 2019 zveme na konferenci Křesťan za katedrou v Praze.

Místem konání je opět Christian International School of Prague (CISP), Legerova 1878/5, Praha 2.

 

Křesťanská konference 2019 - 
Nový vítr do plachet

Křesťanská konference 2019 - Nový vítr do plachet

5. - 7. července v Praze

Draft Camp a Draft Camp Lady verze

Draft Camp a Draft Camp Lady verze

„Draft Camp“ a „Draft Camp Lady verze“ jsou zážitkové kempy určené pro mladé lidi ve věku 14-17 let. Hlavním cílem kempů je pomoci mladým lidem porozumět jejich povolání, zlepšit a upevnit jejich charakter a pomoci jim se připravit pro službu v církvi.

Během Valentýna zveme Česko na rande

Během Valentýna zveme Česko na rande

Máte chuť investovat do budování svého vztahu nebo byste v něm rádi oživili jiskru, ale přitom si to sami užili? Nechte se v únoru 2019 pozvat na rande!

 
  • M4
  • Národní týden manželství