<a href='https://evangelikalniforum.cz/'><strong>Evangelikální fórum 2022</strong><br />  NOVÝ TERMÍN<br />5. - 7. října 2022</a> <a href='http://czech.m4europe.com'><strong>M4</strong><br />  Chceme vidět hnutí zakládání zdravých sborů, které dávají vzniknout dalším novým společenstvím učedníků Ježíše Krista.</a> <a href='http://ea.cz/clanky/214/detail'><strong>Nový výzkum ČEA</strong><br />  Jak vidíme své role nejen v církvi. Nový výzkum ČEA.</a> <a href='http://www.situcitelu.cz/'><strong>Síť křesťanských učitelů</strong><br />  usiluje o spojení evangelikálních křesťanů, kteří působí ve školách a posílení křesťanského vlivu v českém školství. Sdružuje především učitele, křesťany, kteří učí na různých typech základních a středních škol, křesťanské lektory, kteří  na školách působí a také křesťanské školy.</a> <a href='http://www.financni-kompas.cz'><strong>Finance Božím směrem</strong><br />  Křesťanský finanční Kompas je projekt zaměřený na rozvoj zdravého přístupu k financím a správcovství z křesťanského pohledu. Reaguje na potřebu jednotlivců i sborů, které tuto oblast vnímají jako stále důležitější. </a>
Šabat - život v Božím rytmu

Šabat - život v Božím rytmu

Alianční týden modliteb 2022 se uskuteční na různých místech celé Evropy, včetně České republiky ve dnech 9. -16.1.2022. 

Vzpomínkový večer ke stému výročí narození Johna Stotta

Vzpomínkový večer ke stému výročí narození Johna Stotta

V úterý 19.10.2021, v 18:30 - Soukenická 15, Praha 1. Na večeru promluví Pavel Černý, Pavel Hošek, David Novák a Alexandr Flek, moderuje Jana Šrámková, zpívá Gospel Limited.

Kurz M4 Ready

Kurz M4 Ready

Další běh kurzu M4 Ready pro ponciální zakladatele sborů...

30 dní modliteb za svět islámu

30 dní modliteb za svět islámu

Přidejte se k 30 denní modlitební iniciativě za svět islámu. Křesťané se v těchto dnech modlí za muslimy.

Křesťanská konference 2021: BEZ ZADNÍCH VRÁTEK

Křesťanská konference 2021: BEZ ZADNÍCH VRÁTEK

4. - 6.  července 2021, Praha - hotel Olšanka

hlavní řečník: Sam Allberry (KMS vydala knihy 7 mýtů o singles, Je Bůh proti gayům?)