<a href='http://czech.m4europe.com'><strong>M4</strong><br />  Chceme vidět hnutí zakládání zdravých sborů, které dávají vzniknout dalším novým společenstvím učedníků Ježíše Krista.</a> <a href='http://ea.cz/clanky/214/detail'><strong>Nový výzkum ČEA</strong><br />  Jak vidíme své role nejen v církvi. Nový výzkum ČEA.</a> <a href='http://www.situcitelu.cz/'><strong>Síť křesťanských učitelů</strong><br />  usiluje o spojení evangelikálních křesťanů, kteří působí ve školách a posílení křesťanského vlivu v českém školství. Sdružuje především učitele, křesťany, kteří učí na různých typech základních a středních škol, křesťanské lektory, kteří  na školách působí a také křesťanské školy.</a> <a href='http://www.financni-kompas.cz'><strong>Finance Božím směrem</strong><br />  Křesťanský finanční Kompas je projekt zaměřený na rozvoj zdravého přístupu k financím a správcovství z křesťanského pohledu. Reaguje na potřebu jednotlivců i sborů, které tuto oblast vnímají jako stále důležitější. </a>
Kurz M4 Ready

Kurz M4 Ready

Další běh kurzu M4 Ready pro ponciální zakladatele sborů...

30 dní modliteb za svět islámu

30 dní modliteb za svět islámu

Přidejte se k 30 denní modlitební iniciativě za svět islámu. Křesťané se v těchto dnech modlí za muslimy.

Křesťanská konference 2021: BEZ ZADNÍCH VRÁTEK

Křesťanská konference 2021: BEZ ZADNÍCH VRÁTEK

4. - 6.  července 2021, Praha - hotel Olšanka

hlavní řečník: Sam Allberry (KMS vydala knihy 7 mýtů o singles, Je Bůh proti gayům?) 

Naučit se v Bohu radovati - Jan Hábl

Naučit se v Bohu radovati - Jan Hábl

Zveřejnění nahrávky z Evangelikálního fóra 2021. Otázka „učitelnosti“ víry a zbožnosti v Komenského pojetí výchovy.

Je-li víra a zbožnost darem boží milosti, jak by bylo možné ji (na)učit? Jak se snoubí „přirozené“ prostředky duchovní výchovy s těmi „nadpřirozenými“? Jak konkrétně Komenský navrhuje učit zbožnosti?

Evangelikální fórum 2021: Hledání spirituality

Evangelikální fórum 2021: Hledání spirituality

Zveřejněný rozhovor Kateřiny Lachmanové a Davida Nováka i po neregistrované účastníky fóra. Premiéra 19. 2. 2021 v 14.15.