Den pro rodinu 2017

ČEA / 21.06.2017

Starost o rodinu je každodenní, nikdy nekončící, náročná, ale smysluplná a radostná práce. Pojďte s námi ukázat, že to jde lehce a s radostí. Podpořte již 2. ročník Dne pro rodinu! Pouze rodina založená na manželství/partnerství muže a ženy je základem zdravého a prosperujícího národa. Pojďte s námi upozornit na nedoceněnou roli rodiny. 

Začínáme 12.8. 2017 ve 14 hodin v Praze na Ovocném trhu, odkud se společně vydáme centrem Starého města na Kampu, kde nás od 15 hodin čeká rodinné odpoledne plné zábavy a poučení: Těšit se můžete na koncert, soutěže, občerstvení a mnohem více. Záleží nám na tom, abyste se i vy cítili povzbuzeni, že denně pečujete o své děti.

Den pro rodinu podporují Dominik kardinál Duka, předseda ekumenické rady církví Daniel Fajf, Magistrát hl. města Prahy a desítky dalších organizací, firem a spolků.

Zapojte se i vy! Více na denprorodinu.eu.

„Rodina, jako nejstarší instituce, nevznikla jako dobrý nápad člověka, aby se časem měnila, jak to zrovna vyhovuje. Rodina je geniálním, univerzálním a nadčasovým tvůrčím činem Stvořitele a vyplatí se o ni pečovat. Těší mě, že organizace, politické strany a společnosti, kterým není současná krize rodin lhostejná se spojili a vystupují na podporu rodiny. Jedním z počinů je skvělá srpnová akce „Den pro rodinu“.“

(Daniel Fajfr, předseda Rady Církve bratrské a předseda Ekumenické rady církví v ČR)

 
  • M4
  • Národní týden manželství