Freedom Sunday Česká republika

Od roku 2005 je 18. říjen evropský den proti obchodování s lidmi. Tento rok připadá tento den na neděli a křesťanské organizace po celém světě prohlásili tento den za Freedom Sunday. Společně prosíme, abyste věnovali pozornost boji proti obchodování s lidmi v České republice během nedělní bohoslužby 18. října.

 

Modleme se:

  • za oběti obchodování s lidmi – zvláště k účelu sexuálního průmyslu. Za jejich vysvobození ze sexuálního otroctví, za ochranu, obnovu jejich duše, naději a uzdravení z jejich traumat. Za ty, kdo jsou stále v tomto otroctví, ať nacházejí naději v Bohu, že je možné se nevzdat, a že v této situaci nejsou sami.
  • za organizace, které nejen pracují spolu s Českou evangelikální aliancí s prostitutkami, ale také bojují proti obchodování s lidmi a pro veřejnou informovanost v České republice.

 

Freedom Network Česká republika organizuje ve spolupráci s Hope Dies Last speciální večerní program s chválami, modlitbami a informacemi o obchodování s lidmi. Hope Dies Last je projekt z Budapešti a během programu bude prezentovat také projekt „The book of love“.

 

Kdy:       18. října, 17:30, vstup zdarma

Kde:      Klub Zázemí, Bartolomějská 13, Praha 1