Podpořit ATM 2017

Již od založení České evangelikální aliance před 25 lety měla v naší práci velkou prioritu modlitba. Proto vždy na začátku roku organizujeme Alianční týden modliteb (ATM).


Tématem ATM 2017 jsou děti a mládež. Při jeho přípravách jsme si ovšem uvědomili, že pokud se chceme modlit za děti, tak bychom se také měli modlit s dětmi. Proto kromě klasického modlitebního průvodce pracujeme také na Modlitebním průvodci pro rodiny. Tento materiál obsahuje zamyšlení k modlitbám na osm dní, rodinné aktivity a především témata ke společným modlitbám v rámci rodiny. 

Abychom mohli tento materiál vytvořit a poskytnout Modlitebního průvodce pro rodiny sborům a rodinám po celé České republice, potřebujeme Vaši finanční pomoc na pokrytí nákladů na grafiku a tisk.

Pokud se vám náš nápad líbí a máte chuť podpořit tento projekt, i kdyby jen malou částkou, klikněte na odkaz níže a můžete snadno poukázat svůj dar. Lidé, kteří darují více než 250 Kč, obdrží v prosinci poštou zdarma jeden výtisk Modlitebního průvodce pro rodiny. 

 

Děkuji  Vám za Váš čas a podporu!

Jiří Unger
Tajemník České evangelikální aliance


Více informací o ATM 2017 a dalších modlitebních iniciativách naleznete na našich webových stránkách: http://www.ea.cz/17/modlitebni_iniciativy

 
  • M4
  • Národní týden manželství