Česká evangelikální aliance pořádá druhý běh Draft kempů

ČEA / 18.05.2018

 

Rádi bychom s Vámi sdíleli nabídku možnosti investice do mladé generace v české církvi a konkrétně ve vašem sboru. Jako Evangelikální aliance vám nabízíme možnost  jak posunout vaše teenagery ve sboru o krok dál na jejich cestě s Bohem, vzepřít se kultuře nízkých očekávání a vybrat si "úzkou cestu". Již druhým rokem pořádáme ve spolupráci s místními sbory a vedoucími z různých denominací tzv. Draft Camp - zážitkový kemp pro mladé lidi ve věku 14 - 17 let, v nichž vedoucí sborů sborů vidí jiskru a potenciál k vedení a budoucí službě v církvi. Přitom nečekáme, že se Draft Campu zúčastní hotoví a již pokřtění lidé. Kempy  pro dívky i pro mladé muže probíhají ve stejném termínu 30.7 - 3.8.2018.

 

 Draft Camp nabízí:

  • setkání s vedoucími se silným příběhem
  • zážitkový kemp směřující k setkání s Bohem, týmové práci, rozvoji v oblasti vedení a sebepoznání - duchovní, fyzické i  psychické výzvy v bezpečném prostředí
  • příležitost pro mladé lidi přemýšlet o svých obdarováních a budoucí cestě, službě a povolání  
  • silný prožitek a nová přátelství s vrstevníky z dalších sborů

 

Jestli vás tato nabídka zaujala a máte ve sboru kluky, nebo holky, které by jste chtěli poslat na tento kemp, dozvíte se více informací na webu draftcamp.cz, nebo z přiložených informačních letáků. Kapacita obou kempů je omezena na cca 20 účastníků, takže je třeba se hlásit co nejdříve přes formulář na webových stránkách. Pokud byste měli jakékoliv otázky, obracejte se, prosím, na hlavního vedoucí projektu:

 

Stanislav Mikulík, mikulik@ea.cz, 733 202 396.

Pozvánku na dívčí kemp pro sbory lze stáhnout zde a pozvánku pro potenciální účastnice zde

Pozvánku na klučičí kemp pro sbory lze stáhnout zde a pozvánku pro potenciální účastníky zde

 

Související články

Nenalezeny žádné záznamy.

 
  • M4
  • Národní týden manželství