The Global Leadership Summit 2015

ČEA / 04.09.2015

The Global Leadership Summit (GLS) je největší světová akce pro lídry, vedoucí a pastory, která sdružuje přes 260 tisíc vedoucích ze světa církve, byznysu, komunitní a sociální sféry a státní správy, aby se učili společně, jak vést přesně tam, kam byli povoláni. GLS je křesťanská konference o vůdcovství, inovaci a změně. Je to akce pro všechny, kterým není budoucnost lhostejná. Cílem Summitu je zajistit především církevním vedoucím a pak také vlivným vedoucím veřejné sféry a byznysu konferenci, kde učí řečníci světové úrovně z oblasti církve, akademického světa a byznysu, a která je každoročně lehce přístupná a relevantní.

GLS pořádá v srpnu Willow Creek Community Church v Chicagu, USA. Tato konference se pak po otitulkování přednášek do místních jazyků vydává na cestu do 500+ měst v 120 zemích světa. Což je možné samozřejmě jen díky moderním technologiím, kdy konference kombinuje přednášky promítané v HD rozlišení na velké plátno s živým prostředím hudební produkce a jedinečné atmosféry.

Na první pohled nám připadá zvláštní jet na konferenci, kde vidíme a slyšíme řečníky jen elektronicky, ale jak mnozí nadšení účastníci GLS v minulých letech mohou potvrdit, zkušenost je to mnohem lepší, než čekali. Přítomnost velkého plátna, dobrého ozvučení, skvělé atmosféry, času na diskuzi a zamyšlení, dobré kapely a mnoha jiných vůdců a lídrů činí z těchto přednášek světové kvality překvapivě osobní a povznášející zkušenost.

V České republice Global Leadership Summit organizuje již od roku 2009 Element, místní církev v Hradci Králové, která si klade za cíl být srozumitelnou církví, která rozumí lidem. Element v České republice organizoval pět let konference pro vedoucí ve spolupráci s organizací Johna Maxwella EQUIP, a kromě GLS pořádá rovněž další konference a semináře pro vedoucí a pastory. V Českém Těšíně na GLS spolupracuje LogOut.


Termíny:

13.-14.11. 2015 HRADEC KRÁLOVÉ | Bio Centrál , ulice Karla IV. 774, Hradec Králové

27.-28.11. 2015 ČESKÝ TĚŠÍN | Sborový dům Církve bratrské , Studentská 25, Český Těšín

Summit je v obou lokalitách obsahově zcela identický, liší se jen hudební produkce.

 

Na GLS letos mimo jiné uslyšíte tyto řečníky:

Bill Hybels, pastor Willow Creek Community Church v Chicagu a zakladatel Global Leadership Summitu

Brian Houston, pastor Hillsong Church, globální rodiny církví s více než 100000 aktivními návštěvníky týdně

Ed Catmull, spoluzakladatel Pixar Animation Studios a prezident Walt Disney Animation Studios

Brené Brown, profesorka na University of Houston Graduate College of Social Work a autorka knihy Dary nedokonalosti

Jim Collins, proslulý myslitel ve světě byznysu a autor knihy Jak z dobré firmy udělat skvělou

Craig Groeschel, pastor LifeChurch.tv v Oklahoma City

 

Přednášky na konferenci Willow Creek jsou záznamem z konference The Global Leadership Summit v Chicagu v srpnu 2015 a jsou promítány v angličtině s českými titulky. Všechny diskuze ve skupinách budou naživo. Také hudební produkce bude naživo v češtině a angličtině.

Přihlášky, program a veškeré informace najdete na webu www.willowcreek.cz.

Na GLS se můžete přihlásit jako jednotlivec, nebo jako skupina (letos nově může být skupina 5+ a skupina 10+ účastníků). Skupinová cena platí pro současně přihlášené a zaplacené účastníky. V případě storna jednoho z účastníků skupiny, které by zrušilo skupinovou slevu, bude vrácen zůstatek po přepočtení ostatních poplatků na individuální vstupy. Na konferenci se lze přihlásit pouze jako na celek.

 

Související články


 
  • M4
  • Národní týden manželství